تمرینات قانون جاذبه

توضیحات
استرهیکس یکی از بهترین و پرطرفدار ترین اساتید قانون جذب این بار با تمرین ۶۸ ثانیه که یکی از معروف ترین تمرینات قانون جذب خانم استر هیکس است.

تمرین ۶۸ ثانیه استر هیکس یکی دیگر از تمرینات قانون جذب است که قصد داریم در این مقاله به شما آموزش دهیم. این تمرین توسط خانم استر هیکس طراحی شده است. این تمرین نتایج فوق العاده ای را برای شما میسازد.تمرین ۶۸ ثانیه قانون جذب استر هیکس چیست؟


A woman among the forest trees

ابتدا شما هدف و خواسته خود را مشخص کنید و به مدت ۶۸ ثانیه آن را تجسم کنید.

در هنگام تجسم کردن شما در حال فرستادن ارتعاش آن خواسته هستید و به مرور با تکرار آن در چند روز ارتعاش ها را در خود قوی می کنید.

سپس از طریق قانون جذب آن خواسته را به دست می آورید. سعی کنید زمانی که احساس خوبی دارید این تمرین را انجام دهید و اگر با مقاومت ضمیر ناخودآگاه مواجه شدید ناامید نشوید و ادامه بدهید.

قطعا به آن چیزی می رسید که فکر می کنید. اگر خانه ای را می خواهید ولی زمانی که به آن فکر می کنید، با خود می گویید آخر چطور؟ پس در حال فرستادن ارتعاش نخواستن آن هستید.

وقتی چیزی را می خواهید فرقی نمی کند چه باشد می تواند پول یا آرامش یا داشتن عشق باشد، باید در تجسم هایتان آنها را به صورت دارایی فعلی تان ببینید؛ به عبارت دیگر باید جوری به آن فکر کنید که انگار شما ان را دارید و صاحب آن هستید.

تا ذهن شما در اثر تکرار شرطی شود. شما باید به این باور برسید که می توانید هر آنچه را که میخواهید داشته باشید. در این مرحله ارتعاش های درست را به مبداء انرژی می فرستید و خیلی سریع آن را دریافت می کنید. مرحله پذیرش بسیار مهم است و شما با این تمرین ۶۸ ثانیه به آنچه که می خواهید می رسید و هم آماده ی پذیرش آن می شوید .چرا وقتی چیزی را نمیخواهیم وارد زندگی مان میشود !!!


A woman is holding her headاستر هیکس میگوید یکی از سوالهای متداولی که اکثر انسانها درگیرش هستند این است:

چرا وقتی ما چیزی را نمی خواهیم و به آن نه میگوییم باز هم در زندگیمان ظاهر می شود؟ جهان در حال تلاش برای جذب است. وقتی توجه خود را به سمت چیزی که نمی خواهید می برید آن را جزو ارتعاش های خود می کنید و به سمت خود جذب می کنید. به چیزهایی هم که نمی خواهید دائم در حال توجه کردن هستید پس باز هم در حال فرستادن ارتعاش آن هستید.

استر هیکس در ادامه میگوید وقتی شما در حالت فرستادن ارتعاش ثروت هستید و از طرف دیگر اخبار و رسانه ها را رصد میکنید و یا مردم اطرافتان مدام در مورد فقر و بدبختی در حال صحبت هستند. وقتی که شما به آنها نگاه می کنید و توجه می کنید که چقدر در دنیا فقر وجود دارد پس شما در حال فرستادن ارتعاش ثروت نیستید و در حال ارسال ارتعاش فقر و بدبختی و ورشکستگی هستید. به همین دلیل که باید از اخبار بد و منفی دوری کرد.

پس به چیزی که نمی خواهید اصلا نه فکر و نه اعتنا کنید و مطمئن باشید وقتی اعتنا نمی کنید جزء وجودتان نخواهد شد. این برنامه را حداقل چند ماه رعایت کنید تا فکر شما از حالات منفی به مثبت تغییر کنه در این حالت ذهن به صورت پیش فرض از منفی به مثبت تبدیل میشه و زمانی که ارتعاش ثروت میفرستید در کمال شگفتی ثروت وارد زندگیتان میشود. اگر گاهی افکار منفی به سراغتان آمد نگران نباشید کلیدش آن است که آن را به زبان نیاورید. قدرت افکار مثبت چندین برابر افکار منفی است.بالا بردن ارتعاش یا تغییر فرکانس


A kid with two dogs in the desert

شما به سرعت نمی توانید فرکانس ها و ارتعاش های ذهنی خود را مثبت کنید کمی طول خواهد کشید تا شما وارد ارتعاش های جایگزین شوید، مانند ارتعاش ثروت و ارتعاشات دیگر شوید. می توانید این کار را با تمرین و تمرکز به نتیجه برسانید اما اگر شما دائم یک فکر را داشته باشید و همان ارتعاش ها را بفرستید و بخواهید زندگیتان هم تغییر کند بدانید که غیر ممکن است تنها با تغییر افکارتان است که مدار ذهنی شما تغییر میکند .

شما زمانی قدرت و کنترل زندگی خود را بر دست می گیرید که افکار خود را کنترل کنید و نسبت به آن آگاه باشید. این کار هم با تغییر افکار و ذهنتان به وجود می آید. برای اینکه بهتر متوجه این باشید که چطور باید ارتعاش های خود را بفرستید باز هم به موضوع احساسات می رسیم. مگر خواسته های شما برای این نیست که احساس بهتر و آرامش عمیق تر در زندگی داشته باشید. پس برای رسیدن با این مرحله باید میزان نشاط و شادی خود را بالا ببرید نکته مهم اینجاست که اساس زندگی آزادی است و نتیجه ی زندگی توسعه و گسترش است اما هدف زندگی شادی است.

آبراهام هیکس میگوید یکی از روشهایی که می توانید با انرژی خالق هماهنگ شوید و احساس عالی پیدا کنید این است که از دیگران تعریف و تمجید کنید. خوبی آنها را بگویید به دیگران محبت کنید چون با این کار به خودتان لطف بزرگی می کنید انرژی مثبت درونی تان افزایش می یابد و به شکل باور نکردنی زندگیتان زیبا میشود.


http://bookmark-dofollow.com/story7625167/رازهای-قانون-جاذبهhttp://mediajx.com/story8668479/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmark-template.com/story7622341/رازهای-قانون-جاذبهhttp://prbookmarkingwebsites.com/story5719756/رازهای-قانون-جاذبهhttp://socialmediainuk.com/story6193382/رازهای-قانون-جاذبهhttp://dirstop.com/story6462799/رازهای-قانون-جاذبهhttp://opensocialfactory.com/story5302603/رازهای-قانون-جاذبهhttp://ztndz.com/story7967738/رازهای-قانون-جاذبهhttp://gorillasocialwork.com/story6444490/رازهای-قانون-جاذبهhttp://socialrus.com/story5799423/رازهای-قانون-جاذبهhttp://socialmediastore.net/story6284246/رازهای-قانون-جاذبهhttp://socialnetworkadsinfo.com/story6354406/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkport.com/story6308618/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkbirth.com/story6152883/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkloves.com/story6360726/رازهای-قانون-جاذبهhttp://getsocialpr.com/story6393922/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkstumble.com/story1730576/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkstime.com/story7299388/رازهای-قانون-جاذبهhttp://gatherbookmarks.com/story7401376/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkrange.com/story8180993/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkextent.com/story8309000/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkspring.com/story1771431/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkswing.com/story8298703/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarksknot.com/story8336428/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkja.com/story8310365/رازهای-قانون-جاذبهhttp://altbookmark.com/story8324212/رازهای-قانون-جاذبهhttp://letusbookmark.com/story8154694/رازهای-قانون-جاذبهhttp://trackbookmark.com/story8118242/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarkshq.com/story8176351/رازهای-قانون-جاذبهhttp://hindibookmark.com/story8202146/رازهای-قانون-جاذبهhttp://bookmarketmaven.com/story7396408/رازهای-قانون-جاذبهhttp://nybookmark.com/story7417548/رازهای-قانون-جاذبه


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *